fotograf pabianice
obiektywnafoto

Kilka słów o naszym zespole

poznajmy się bliżej

Sonia i Hubert 

Właściciele studia Obiektywna. Małżeństwo z milionem pomysłów na biznes i pasją do tego co robią. To oni czuwają nad pracą całego zespołu. Hubert wyznacza marketingowy kierunek Obiektywnej. Jest pomysłodawcą wielu fantastycznych akcji i działań promocyjnych a jego wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem pozwoliło wdrożyć standardy obsługi klienta na najwyższym poziomie. Rozważny, twardo stąpający po ziemi manager, który z największą starannością wdraża w życie pomysły całego zespołu. 

Sonia w studiu czuwa nad jakością Waszych zdjęć. Od momentu wykonania sesji aż po finalną akceptację. Potrafi zauważyć najmniejsze niedociągnięcia na fotografiach i ciągle dąży do osiągnięcia najlepszych efektów.

Prywatnie rodzice 5 letniego Natana - najcenniejszego skarbu ich życia, zawodowo - rodzice 2,5 letniego studia fotograficznego.

 

Agnieszka

Prawa ręka szefostwa. Nie ma dla niej zadań niemożliwych. O każdej porze dnia i nocy gotowa do działania. Bardzo staranna i sumienna w wykonywaniu swoich obowiązków. Agnieszka w studiu dba o piękny wygląd scenografii, godzinami potrafi spełniać się artystycznie w tworzeniu ręcznie ozdabianych pudełeczek na Wasze fotografie. Możecie być pewni, że zawsze powita Was ślicznym uśmiechem. Jej super moc to pamięć absolutnie o wszystkim tym o czym inni zapomnieli. Jest umysłem stricte zadaniowym, mistrzynią tworzenia list, tabelek i statystyk.

Ma fantastyczny kontakt z maluchami, potrafi rozbawić nawet największego uparciuszka. Nie boi się robić pajacyków, klaskać w dłonie czy śpiewać ulubione piosenki Waszych dzieci, a wszystko po to by zdjęcia wyszły znakomicie. 

Prywatnie jest silną, pewną swoich wartości kobietą, mamą dwójki cudownych dzieci i ogromną fanką twórczości Andrea Bocelli. 

Basia

Artystyczna kopia Sonii. Potrafi idealnie odwzorować styl fotografii. Niepoprawna marzycielka, która na świat patrzy przez różowe okulary. Programy do obróbki zdjęć zna od podszewki a aparat obsługuje z zamkniętymi oczami. To dziewczyna do zadań specjalnych !

Zawsze uśmiechnięta, otwarta i chętna do pracy. Doskonale dogaduje się z dziećmi, o czym świadczą szczere uśmiechy i głębokie spojrzenia, które Basia zatrzymuje dla Was w kadrze. 

Widzi więcej niż inni. W nieciekawym otoczeniu, czy brzy braku sprzyjających warunków, zawsze znajdzie element artystyczny i piękny. Posiada niezwykłą zdolność do zatrzymania w kadrze chwil ulotnych i delikatnych.

Prywatnie mama dwóch kociąt, kanarka, szczurków i rodziny mrówek. Maksymalnie zakochana w zwierzęcej naturze i to właśnie Basia idealnie poprowadzi sesję z Waszymi pupilami.

Copyright © 2018 Sonia Langhans

 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zdjęcia umieszczone na stronie są własnością ARTsourcing Sonia Langhans.

 Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć jest zabronione !